Eventy Firmowe

Eventy Firmowe
Najlepszy scenariusz na event firmowy to przygoda, świetna zabawa, pyszne jedzenie, integracja, wyzwania i działanie w grupie!
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu eventów firmowych oraz ich realizacji na najwyższym poziomie. Wyróżniają Nas ogromne pokłady dobrej energii, pasja do tego co robimy i otwarte, przyjazne podejście do Uczestników Naszych eventów. Profesjonalizm, znajomość tematu oraz skrupulatne przygotowanie do każdej realizacji opakowujemy w uśmiech, radość i świetną zabawę!
 
Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą w której znajdują się kilkugodzinne przeprawy w terenie, przez turystyczno-offroadowe wyjazdy weekendowe czy też kilkudniowe eventy połączone z różnotematycznymi warsztatami i szkoleniami, aż po wyprawy zagraniczne!
 

WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z :

loga

w ofercie posiadamy m.in:

wyjazdy 4x4 polska,świat

OFFroadowa przygoda! Oferujemy Wam organizację wyprawy na terenie Polski, Europy czy nawet Afryki! Nie mamy limitów!

quady polska,świat

Idealna propozycja dla żądnych adrenaliny miłośników błotnych zabaw w wymagającym terenie! Sprzęty czekają!

wyprawy
zagraniczne

Zorganizujemy dla Was dowolną wyprawę. Rejs po Karaibach?  Motocyklowa wyprawa do Wietnamu? Trekking w Nepalu? Pomysł = realizacja!

"Najbardziej zaimponowali mi Instruktorzy, którzy swoim zapałem oraz energią zarazili całą grupę i stworzyli niepowtarzalny klimat wyjazdu"
Anna Tereszkiewicz
HR Manager
“Wyprawa przerosła moje oczekiwania. W klasycznym sposobie podróżowania - nie zobaczyłabym tych wszystkich, fantastycznych miejsc"
Małgorzata Dąbrowska
Firma Provitus
Chcesz otrzymać wycenę eventu? Masz pytania odnośnie Naszej oferty? Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą !