Wyprawy VIP

Wyprawy VIP

jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia!

Marzysz o wyjeździe do Azji, szkoleniu jazdy pod okiem mistrzów, locie widokowym, wyprawie w góry Albanii albo do zimowej Rumunii na weekend ze skuterami śnieżnymi – ale wciąż brakuje ci czasu na organizację? Nie wiesz od czego zacząć? Nie chcesz spędzać urlopu z setką osób na plaży? Wakacje z katalogu nie są dla ciebie? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś/łaś „tak” to świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wyprawy VIP!

Wyjazd we własnym gronie, mała grupa, scenariusz wyprawy spersonalizowany i skrojony na miarę Twoich potrzeb i wymagań – to właśnie Wyprawy VIP. Ty wybierasz datę, kierunek i sposób w jaki chcesz spędzić wolny czas, a My organizujemy całą resztę za Ciebie. A może chcesz zdać się na Nas? Podaj tylko ilość dni w jakich mamy zamknąć program wyjazdu! I pamiętaj – dla Nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Dubai-off-Road

OFFFROAD W DUBAJU

Zwiedzanie Dubaju – złotego miasta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, połączone z jazdą OFFroad!

egzotyczny wietnam

Wszystkie smaki Wietnamu na wyciągnięcie ręki! Totalna egzotyka połączona z wyprawą na dwóch kółkach.

himalaje

Przygoda życia na wysokiej adrenalinie! Motocyklowa podróż w Himalaje!

marcin-drift

drift na torze

Zroganizujemy dla Ciebie dzień na torze wraz z licencjonowanymi kierowcami driftingowymi pod okiem których nauczysz się podstaw driftu!

HELISKIING

Wyobraź sobie ośnieżone szczyty na które transportuje Cię Nasz heliktoper i z których zjeżdżasz na nartach lub desce w formie „free ride”! Marzenie? Zrealizuje je z Nami!

ISLANDIA

Kraina ognia, lodu, fiordów i gejzerów! Absolutnie jedna z najlepszych, podróżniczych destynacji, w którą zabierzemy Cię w wersji SUPER-JEEP!

skutery śnieżne

Rumuńskie połoniny gwarantują najlepsze warunki pogodowe i najlepszą zabawę na naszych maszynach!

nurkowanie

Kryształ Morza Śródziemnomorskiego, pyszna chorwacka kuchnia, lokalne atrakcje i najlepsi instruktorzy!

rajdówki

Doszkalanie techniki jazdy pod okiem najbardziej wykwalifikowanych instruktorów w Polsce – Mistrzów Polski i Europy w rajdach samochodowych.

kurs nurkowania -
dominikana

Kurs nurkowania z polskojęzycznym instruktorem w aurze rajskiej Dominikany!

pico duarte - dominikana

Wyprawa na najwyższy szczyt Karaibów – Pico Duarte! Dominikana dla aktywnych!

GRUZJA

Wyprawa do krainy wina, górskich pejzaży i ludzi z otwartym sercem! Indywidualny scenariusz wyprawy!

fat bike

Mega doładowanie adrenaliny! Wyprawy na rowerach typu „fat bike” to gwarant świetnej zabawy i motywującego zmęczenia!

wiatrakowce

Poczuj wolność w przestworzach i popatrz na wszystko z najlepszej perspektywy – z lotu ptaka! Loty widokowe czekają!

wyprawy 4x4

Albania? Bośnia? Rumunia? Obojętnie którą destynację wybierzesz, możesz być pewnym jednego – to będzie przygoda życia! Posiadamy flotę samochodów wraz z instruktorami!

ODDAJ SWOJE MARZENIA W RĘCE PASJONATÓW!

To co Nas wyróżnia to grono zapaleńców, którzy wykonują swoją pracę z miłości do swojej pasji. Szerokie grono Naszych Instruktorów to najlepsi fachowcy w swojej dziedzinie. Składając w ich ręce własne marzenia – możecie być pewni, że stworzą dla Was bezcenne wspomnienia!

Krzysztof Wicentowicz

"Dwukrotny Mistrz Polski w Pucharze Dacia Duster. Długoletni instruktor bezpiecznej i sportowej jazdy; współwłaściciel i współzałożyciel Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara; organizator i koordynator szkoleń, eventów i prezentacji motoryzacyjnych."

MARCIN
GAŁAT

"Licencjonowany kierowca driftingowy uczestniczący w cyklach Driftingowach Mistrzostw Polski, King of Europe, Czech Drift Series. Za sobą ma bardzo wiele startów i zdobyte spore doświadczenie. Jego pojazd to BMW E30 zasilanie potężnym silnikiem LS3 o mocy ponad 500 KM!"

POTRZEBUJESZ WYCENY? MASZ PYTANIA? WYPEŁNIJ FORMULARZ, A SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ!

Dodaj komentarz