O Nas

przygody bez granic

Organizacja wypraw offroad jest nie tylko Naszym sposobem na życie, ale przede wszystkim pasją, którą pielęgnujemy od lat! Podróżowanie w stylu offroadowym oznacza wolność i niczym nieskrępowaną radość, ale również budzi w Nas odpowiedzialność za tych, którzy zaufali Nam i podarowali to co mają najcenniejszego – swój czas. Bierzemy go we własne ręce i organizujemy to co potrafimy najlepiej – przygody bez granic!

Facebook

Znajdź www.bg-adv.pl na Facebooku, zostaw like i podążaj śladem Naszych przygód na bieżąco! Zostań aktywnym Uczestnikiem Naszej offroadowej społeczności!

Instagram

Zainspiruj się kadrami z Naszych podróży! Dołącz do grona Naszych instagramowych obserwatorów i jako pierwszy zobacz, gdzie aktualnie szukamy przygód bez granic!

lostinworld.pl

Bądź tam, gdzie i My! Przeżywaj wszystko tak jak My! Pomoże Ci w tym Nasz blog www.lostinworld.pl w którym znajdziesz relacje z Naszych wypraw, ciekawostki i porady!

Dlaczego my?

Od ponad 7 lat zajmujemy się organizacją wypraw offroad. Do dzisiaj pamiętamy własne początki, dlatego też podchodzimy do każdego Uczestnika Naszych wypraw, bardzo indywidualnie i z dużą dozą empatii. Podczas Naszych wyjazdów offroadowych kładziemy nacisk na świetną, bezstresową zabawę oraz celebrowanie każdej, bezcennej chwili. Działamy zgodnie z zasadą, że Wasz urlop jest Naszą misją – abyście wrócili do domów z ogromną dawką energii i chęci na więcej! Pomagamy, inspirujemy, motywujemy i zarażamy pasją podróżowania w wersji offroad! Sprawdź Nas!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wypraw 4×4 oraz eventów dla klientów firmowych. Na swoim koncie posiadamy publikacje w pismach branżowych, wizyty w programach TV, wystąpienia podczas festiwali podróżniczych.

Prowadzimy wyprawy offroad po Polsce, Ukrainie, Rumunii, Bałkanach, Gruzji, Maroko, Azji itd. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie dotyczące organizacji wyjazdu zmotoryzowanego.

Nasze wyprawy 4×4 dopięte są na ostatni guzik!