Bez kategorii

Pakowanie krówek

Współcześnie krówka reklamowa ma swoje pięć minut na rynku. Od dużych koncernów po średnie i małe firmy jest nośnikiem informacji o danym przedsiębiorstwie. Ciągutki służą również jako okolicznościowe upominki. Urodziny, ślub czy walentynki nie ma to znaczenia by cieszyć się razem z bliskimi słodkimi chwilami.

Oryginalnym sposobem do zareklamowania i promowania swojej firmy będą krowki reklamowe, które nie tylko zainteresują kolorowym opakowaniem i informacjami dotyczącymi frmy ale również zaspokoją każde podniebienie

 

Etykieta popularnej ciągutki to powierzchnia do wykorzystania jako kampania reklamowa każdej firmy. Zawarta na krówce reklamowej powierzchnia to nośnik kreatywnej i efektywnej reklamy oraz oryginalny sposób na pozyskanie sympatii każdego klienta.

Jeżeli chcesz dołączyć do grona odbiorców zapraszamy do współpracy. Pakowanie krówek odbywa się ręcznie, a że wykonujemy to najlepiej jak potrafimy efekty włożonej pracy widzimy w uśmiechu naszych odbiorców, jak chcesz go zobaczyć u swoich klientów zaufaj nam a my wykorzystując swoje fantastyczne zdolności pomożemy Ci Krówki z Państwa logo mogą być podziękowaniem wielu wydarzeń ? rocznice,, urodziny, imieniny, dzień kobiet.

 

 

Czego nie może zabraknąć w twojej firmie na imprezach firmowych, plenerowych spotkaniach okolicznościowych a przede wszystkim na spotkaniu z potencjalnymi klientami oczywiści że słodkości które wyrzyscy dobrze znają od dzieciństwa i zawsze z chęcią do nich wracają to są nasze krówki a w dodatku z logo twojej firmy.

 

 

Oferujemy wiele ciekawych wzorów na krówki na dowolne imprezy. Możemy je również ozdobnie pakować w piękne kartonowe pudełeczka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *